MÖBLER / Soffor / Fästmanssoffa 7563304
nr 756 3304
Fästmanssoffa
1800-tal
Kondition: slitage
Utrop:
700 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 30 april 2012
kl 19:31:56
400 kr
150 kr
250 kr
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.300 kr